KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978308
nr 1597 8308
Adrian Hoffman, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 104x76 cm, yttermått inklusive ram: 137x105 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
7.800 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:45:00
3.000 kr
3.200 kr
3.800 kr
7.600 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
7.400 kr
7.600 kr (Budbetjänt)